Kanary
Well-known member
Amazon
Pronouns: she/her
Posts: 325

Posts: 325
"For the Light! For Victory! For Cake!"
The instructions on the program title page and on days 1 & 2 (I haven't verified the rest of the program) say that a hall pass costs 50 jumping jacks.
The instructions on the Hall Pass page (day 32) say that a hall pass costs 40 jumping jacks.
I assume this means we should all buy our hall passes now, at the November Sale Price?
The instructions on the Hall Pass page (day 32) say that a hall pass costs 40 jumping jacks.
I assume this means we should all buy our hall passes now, at the November Sale Price?
